19V 6.32A ADP-120RH B laptop ac power adapter charger for Asus N56JN N56JR N56VB N56VJ N56VM N56VV N56VZ N56X N56XI N71Ja N71Jq If you are not sure whether this adapter works for your laptop pc, please leave order message of your laptop model or ask us before order, thanks ! Specification: Color: Black Compatible Brand: for Asus Input Voltage: AC 100~240V Input Frequency: 50~60Hz Power: 120W Output Voltage: 19V Output Current: 6.32A Features: High quality with 100% brand new over charge, over current, over voltage, short-circuit and over heat protection High precise output voltage, small wave and low interference Made of quality components and circuit board Safe and durable We only sell high quality products with durable usage life Package: Included: 1 x laptop adapter (without power cord)
19V 6.32A ADP-120RH B Laptop ac Power Adapter Charger for Asus N56JN N56JR N56VB N56VJ N56VM N56VV N56VZ N56X N56XI N71Ja N71Jq
Max Price
Price dynamics
5%
Description