65W 20V 3.25A Charger AC Power Adapter ADLX65CLGC2A, 5A10K78736 Lenovo IdeaPad 710s 510s 510 310 110 100 100s /Yoga 710 510 /Flex 4 Laptop ac Adapter ADLX65CLGU2A, ADLX65CLGC2A, 5A10K78736
Get price
Current Price
Average
Min Price
Max Price
Price dynamics
37%