Lenovo Yoga 720 (15"), Yoga 720-15IKB
Note: Not all compatiable model# is listed.
Input: 100-240V ~1.5A 50-60Hz
Output: 20V === 4.5A
Power: 90W
Connector size : Square yellow (ref to the picture)
Package includes:
1 x Adapter
1 x Plug (fit your country)
Fits the following models:
Genuine for Lenovo Yoga 720 (15") 720-15IKB Laptop 20V 4.5A 90W Power AC Adapter Charger Original
Price is below average
Max Price
Price dynamics
12%
Description
Description:
Input: 100-240V ~1.5A 50-60Hz
Output: 20V === 4.5A
Power: 90W
Package includes:
1 x Adapter
1 x Plug (fit your country)
Fits the following models:
Input: 100-240V ~1.5A 50-60Hz
Output: 20V === 4.5A
Power: 90W