Input: DC12V-24V~12A Max
Output:15V 6.33A 102W
Replace part numbers:
65W 15V 4.0A 1706 charger
44W 15V 2.58A 1800 charger
36W 12V 2.58A 1625 charger
24W 15V 1.6A 1735/1736 charger
Compatibility:
Surface Book 1 / 2,15.5 inches, Core i5 / i7
Surface Laptop 1 / 2,13.5 inches Core i5 / Core i7
Surface Pro 7 Core i5 / Core i7
Surface Pro 6,12.3 inches Core i5 / Core i7
Surface Pro 5, Core i5 / Core i7
Surface Go 10 inches
Surface Pro 4
Surface Pro 3
Package content
1*Car Charger
KFD 102W 15V 6.33A Car Charger Cigarette Lighter DC Adapter DC 12V-24V for Microsoft Surface Book 2 Surface Book Surface Laptop Surface Pro 6 Surface Pro 5 Surface Pro 4 Pro 3 Surface Go Power Supply
Description
Specification:
Input: DC12V-24V~12A Max
Output:15V 6.33A 102W
Replace part numbers:
65W 15V 4.0A 1706 charger
44W 15V 2.58A 1800 charger
36W 12V 2.58A 1625 charger
24W 15V 1.6A 1735/1736 charger