Mean Well SD-100C-24 Enclosed Converter, 24V, 4.2A, 100.8W, 7 pins, 1.6" H x 3.9" W x 7.8" L. Mounting- desktop. 100 percent burn-in test. Working temperature: -10 degree c to +60 degree c.
Mean Well SD-100C-24 Enclosed Converter, 24V, 4.2A, 100.8W, 7 pins, 1.6" H x 3.9" W x 7.8" L
Price is below average
Max Price
Price dynamics
20%
Description