This is a brand new compatible laptop screen replacement for B156HAK03.0 H/W:2A in glossy finish with 2 Year Warranty.
- 1920x1080 FHD resolution;
- 40 pin socket connector;
- 15.6 inch diagonal;
- OnCell Touch screen.
SCREENARAMA New Screen Replacement for B156HAK03.0 H/W:2A, FHD 1920x1080, OnCell Touch, Glossy, LCD LED Display with Tools
Description
Laptop Screen Replacement, Tested, Compatibility Guaranteed, 2 Year Warranty.
Toll-Free Support 1-855-800-4008.
We supply only high quality LCD screens from brand name manufacturers.
Shipped out the same day if ordered before 3PM EST Monday-Friday.
Repair Difficulty - LOW.
- 1920x1080 FHD resolution;
- 40 pin socket connector;
- 15.6 inch diagonal;