This is a brand new compatible laptop screen replacement for B156HAN02.2 HW:0A 1A in glossy finish with Narrow Bezel, IPS (Wide View) with 2 Year Warranty.
- 1920x1080 FHD resolution;
- 30 pin socket connector;
- 15.6 inch diagonal Narrow Bezel;
- touch digitizer not included - LCD only.
SCREENARAMA New Screen Replacement for B156HAN02.2 HW:0A 1A, FHD 1920x1080, IPS, Glossy, LCD LED Display with Tools
Price is below average
Max Price
Price dynamics
1%
Description
Laptop Screen Replacement, Tested, Compatibility Guaranteed, 2 Year Warranty.
Toll-Free Support 1-855-800-4008.
We supply only high quality LCD screens from brand name manufacturers.
Shipped out the same day if ordered before 3PM EST Monday-Friday.
Repair Difficulty - LOW.
- 1920x1080 FHD resolution;
- 30 pin socket connector;