Compatible with: 18V GPE . GOLDEN PROFIT GPE602-180300D POWER SUPPLY ( BARREL TIP )
T-Power Ac Adapter Compatible with 18V GPE Golden Profit GPE602-180300D Power Supply (Barrel TIP) Charger Power Supply
Price is below average
Max Price
Price dynamics
11%
Description
POWER SPECS : Input Voltage Range: AC 100V - 240V