UpBright NEW Global 4-Pin DIN Male Connector 19V 11.57A 220W AC / DC Adapter For FSP Group FSP220-ABAN1 FSP220ABAN1 Sager NP8180 Clevo P180HM NP8275 S P170SM ProStar CL D900F D900F2 CLD9F CLD900F P170HM 3DE PS1 X8100 19VDC - 20V 220 Watts Power Supply Cord Cable PS Charger Mains PSU (Note: This is 4-Pin Male Connector. NOT 4 Hole Female plug. Please Check For Compatibility With Your Unit. Thanks.) CECCCROHS 100-240
UPBRIGHT 4-Pin Male 19V 11.57A 220W AC/DC Adapter for FSP FSP220-ABAN1 FSP220ABAN1 Sager NP8180 Clevo P180HM NP8275 S P170SM ProStar CL D900F D900F2 CLD9F CLD900F P170HM 3DE PS1 X8100 19VDC Charger
Max Price
Price dynamics
0%
Description