UpBright NEW Global 15V AC / DC Adapter Replacement For Model S065BP1500400 Fits Pioneer Airplay A1 A3 A4 Series Wireless Sound Speaker System Pioneer A1 XW-SMA XWSMA1K XW-SMA1-K Pioneer A3 XW-SMA XWSMA3K XW-SMA3-K Pioneer A4 XW-SMA XWSMA4K XW-SMA4-K 15VDC Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Input: 100 - 240 VAC 50/60Hz Worldwide Voltage Use Mains PSU CECCCROHS 100-240
UpBright 15V AC/DC Adapter Replacement for Model S065BP1500400 Pioneer Airplay A1 A3 A4 Series Wireless Sound Speaker System A1 XW-SMA XWSMA1K A3 XW-SMA XWSMA3K A4 XW-SMA XWSMA4K 15VDC Power Charger
Price is below average
Max Price
Price dynamics
6%
Description